Home KRONIKA Sarandë/Shkëputet masivi shkëmbor, humb jetën 52-vjeçarja

Sarandë/Shkëputet masivi shkëmbor, humb jetën 52-vjeçarja

1 min read
0
0
60
Spread the love

Një shtetase 52-vjeçare ka gjetur vdekjen, pasi është shkëputur një masiv shkëmbor.

Viktima, sipas asaj që informon policia lokale, ka qenë duke kullotur bagëtitë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Zmines, në Livadhja.

Njoftimi Paraprak

Rreth orës 15:15, në fshatin Zmines, Livadhja, si pasojë e shkëputjes së një masivi shkëmborë, ka gjetur vdekjen në mënyrë aksidentale shtetësia S.F., 52 vjeçe, e cila ka qenë duke kullotur bagëtitë.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme proceduriale.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët

Spread the love  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbështetur grevën q…