Home AKTUALITET Çahet tubacioni te Ali Demi, uji ‘shpërthen’ si shatërvan. Përmbyten garazhet e 3 pallateve

Çahet tubacioni te Ali Demi, uji ‘shpërthen’ si shatërvan. Përmbyten garazhet e 3 pallateve

1 min read
0
0
58
Spread the love

Banorët e zonës së Ali Demit janë përballur sot me një skenë aspak të zakontë, ku si pasojë e çarjes së tubacioneve, uji ka dalë furishëm në sipërfaqe.
Bëhet fjalë për rrugën Idriz Dollaku.

Uji ‘shpërthen’ nga tubacionet dhe del në formën e një shatërvani, duke përmbytur edhe rrugën.

Si pasojë e çarjes së tubacioneve të ujit të pijshëm janë përmbytur garazhet e tre pallateve në këtë rrugë.

BW

Load More Related Articles
Load More By FX-MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Nesër rihapet për adhurim “Xhamia e Madhe” në Al-Bab e restauruar nga Turqia

Spread the loveNesër me faljen e namazit të xhumasë do të hapet për adhurim “Xhamia …