Home BOTA E kërkonte Reali, futbollisti rinovon kontratën me PSG-n

E kërkonte Reali, futbollisti rinovon kontratën me PSG-n

1 min read
0
0
50
Spread the love

Tashmë nuk ka dyshime mbi të ardhmen e Marquinhos.

Qendërmbrojtësi i PSG-së dhe Brazilit ka rinovuar kontratën me kampionët e Francës deri në vitin 2024.

25-vjeçari kërkohej nga Real Madridi si pasuesi i kapitenit Serxho Ramos, por 24-vjeçari dëshiron të mbetet pjesë e kryeqytetasve francezë si dhe të jetë ai lideri i tyre i ardhshëm.

Image

PSG-ja e konfirmoi lajmin në faqen e saj zyrtare.

Marquinhos numëron 270 ndeshje me PSG-në dhe është një nga pikat referuese të ekipit parizien.

S.N

Load More Related Articles
Load More By FX-MEDIA
Load More In BOTA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Nesër rihapet për adhurim “Xhamia e Madhe” në Al-Bab e restauruar nga Turqia

Spread the loveNesër me faljen e namazit të xhumasë do të hapet për adhurim “Xhamia …