Home Politike Mbledhje të rëndësishme në PD/ Ja axhenda për nesër

Mbledhje të rëndësishme në PD/ Ja axhenda për nesër

1 min read
0
0
87
Spread the love

Pasi opozita jashtëparalametare dhe maxhoranca arritën një marrëveshje, ndërsa u ulën në një tryezës të përbashkët për reformën zgjedhore, në selinë e Partisë Demokratike nuk ka pushim.

Sipas asaj që mësojme,ditën e nesërme, në selinë blu pritet të zhvillohen dy mbledhje të rëndësishme.

Nesër, e mërkurë:

Ora 17:00 – Mbledhje e Kolegjit të Kryetarëve

Ora 19:00 – Mbledhje e Kyesisë se PD dhe Grupit Parlamentar

Pjesë e diskutimeve nuk do të jetë vetëm dakordësia për reformën zgjedhore, por edhe shumë tema të tjera të aktualitetit, pa harruar këtu edhe aksionin opozitar në vijim….

S.N

Load More Related Articles
Load More By FX-MEDIA
Load More In Politike

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Titujt kryesorë të gazetave kryesore për sot, e enjte 30 janar 2020

Spread the love …