Home KRONIKA Aksident në aksin rrugor Rrogozhinë- Kavajë, humb jeten 22-vjeçari

Aksident në aksin rrugor Rrogozhinë- Kavajë, humb jeten 22-vjeçari

52 second read
0
0
173
Spread the love

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 17:05 në aksin rrugor Rrogozhinë- Kavajë, ku një 22-vjeçar ka gjetur vdekjen.

Policia ka bërë të ditur se automjeti me drejtues shtetasin O. L.,22 vjeç, si shkak i një parakalimi të gabuar, ka devijuar nga aksi rrugor duke u përplasur me trafikndarësin.

Si pasojë e daljes nga rruga, ka ndërruar jetë drejtuesi i automjetit shtetasi O. L.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët

Spread the love  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbështetur grevën q…