Home KRONIKA Aksident në aksin rrugor Elbasan-Tiranë.Makina del jashtë rruge aksidentohen tre persona

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Tiranë.Makina del jashtë rruge aksidentohen tre persona

1 min read
0
0
64
Spread the love

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites.

Një automjet që lëvizte me shpejtësi mbi normat e lejuara, është përmbysur në rrugë vetëm 1 km larg tunelit të Krrabës, në aksin rrugor Elbasan-Tiranë.

Automjeti mësohet se është përplasur me muret mbrojtësee të rrugës dhe më pas është përmbysur.

Në këtë aksident një person ka mbetur i plagosur rëndë dhe dy në gjendje më të lehtë.

Të dëmtuarit ndërkohë janë transportuar për në spitalin e Elbasanit, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje për të hetuar shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët

Spread the love  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbështetur grevën q…