Home BOTA Edi Reja ndjek përgatitjet e të rinjve kuqezi

Edi Reja ndjek përgatitjet e të rinjve kuqezi

1 min read
0
0
70
Spread the love

Kombëtarja U-15, e drejtuar nga trajneri Armand Dama, është grumbulluar në kompleksin “Tropikal” në Durrës, ku po stërvitet prej datës 20 janar 2020.

Sot, kuqezinjtë e U-15 do të përballen në një test miqësor ndaj Shqipërisë U-16, që drejtohet nga Elvis Sina.

Lista e ekipit kombëtar U-15 në këtë grumbullim përbëhet nga 23 futbollistë të vegjël, ku të gjithë janë të datëlindjes 2006.

Përfaqësuesen e Shqipërisë U-15 e ka vizituar edhe trajneri i Kombëtares A, Edi Reja, së bashku me stafin e tij.

Reja ka ndjekur nga afër përgatitjet e të rinjve si dhe ka dhënë një mesazh tek e ardhmja e futbollit shqiptar.

Të premten, U-15 përmbyll grumbullimin e parë për vitin 2020, me një ndeshje miqësore ndaj Flamurtarit U-15.

Më poshtë njihuni me listën e futbollistëve të grumbulluar:

S.N

Image

Load More Related Articles
Load More By FX-MEDIA
Load More In BOTA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Titujt kryesorë të gazetave kryesore për sot, e enjte 30 janar 2020

Spread the love …