Home AKTUALITET Meta publikon letrën drejtuar “Venecias”: Shqipëria rrezikon kapjen totale të shtetit!

Meta publikon letrën drejtuar “Venecias”: Shqipëria rrezikon kapjen totale të shtetit!

44 second read
0
0
54
Spread the love

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i është drejtuar Komisionit të Venecias “Për dhënien e një opinioni mbi procesin e zgjedhjes së anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese në Republikën e Shqipërisë”. Në faqen zyrtare, kreu i shtetit ka publikuar letrën drejtuar “Venecias, ndërsa thekson se Shqipëria rrezikon kapjen totale të shtetit!

 

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët

Spread the love  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbështetur grevën q…