Home AKTUALITET ‘Skifterët’ e ‘Ali Demit’ në aksion, momentet kur vjedhin “Benz-in” luksoz në garazh

‘Skifterët’ e ‘Ali Demit’ në aksion, momentet kur vjedhin “Benz-in” luksoz në garazh

1 min read
0
0
110
Spread the love

Një tjetër rast vjedhjeje ka mbërritur në redaksinë e JOQ Albania. Siç shihet dhe në videon e dërguar nga një qytetar, një automjeti të parkuar në parkingun e një pallati në zonën e Ali Demit ka rënë pre e grabitjes.

Autorët e vjedhjes janë dy të rinj me kapuça në kokë, të cilët hyjnë brenda në parking dhe nisin nga “puna”. Pasi e përfundojnë vjedhjen, ata largohen qetësisht nga parkingu.

Qytetari thotë se dy të rinjtë i kanë vjedhur stemën dhe sensorin e makinës së tij.

“Në pak ditë, janë vjedhur katër makina dhe tetë biçikleta”, qytetari publikon pamjet: Skifterët e Ali Demit në aksion! on Vidnews.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët

Spread the love  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbështetur grevën q…