Home KRONIKA Librazhd/ Aksident i rëndë, humb jetën vëllai i kreut të PD, plagosen tre të tjerë

Librazhd/ Aksident i rëndë, humb jetën vëllai i kreut të PD, plagosen tre të tjerë

51 second read
0
0
73
Spread the love

Një aksident ka ndodhur në fshatin Pishkash, ku si pasojë ka humbur jetën vëllai i kreut të PD në Librazhd, Bujar Vretos, Ardiani.

Viktima 45-vjeçar, ish-punonjës policie, ka qënë shofer i një prej dy mjeteve të përfshira në aksident pasditen e sotme.

Nga përplasja e dy mjeteve të plagosur kanë mbetur edhe 3 persona të tjerë, të cilët janë transportuar në spitalin e Prrenjasit.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët

Spread the love  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbështetur grevën q…