Home KRONIKA Një makinë është përfshirë nga flakët në zonën e Ali Demit në kryeqytet

Një makinë është përfshirë nga flakët në zonën e Ali Demit në kryeqytet

45 second read
0
0
70
Spread the love

 

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë ndërsa në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe zjarrfikësja e cila momentalisht po merret me shuarjen e flakëve.

Ngjarja ka ndodhur në një zonë të banuar dhe rrethuar nga pallatet ndërsa mbërritja e Policisë pritet të hedh më tepër dritë mbi shkaqet e ngjarjes.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët

Spread the love  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbështetur grevën q…