Home Uncategorized Vlorë/ Të shtëna me armë zjarri, një person ka qëlluar në ajër

Vlorë/ Të shtëna me armë zjarri, një person ka qëlluar në ajër

1 min read
0
0
63
Spread the love

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar mesditën e kësaj të premteje në qytetin e Vlorës. Policia thotë se është njoftuar nga qytetarët se një person ka qëlluar me armë në ajër dhe po kontrollohet zona për ta arrestuar. Sipas policisë, nga të shtënat nuk ka asnjë qytetarë të plagosur. Por burime të Lapsi.al thonë se shënjestra e atentatit ishte një shtetas me inicialet E.V, pronar i një makine tip “Porsche”. Pak pas atentatit ai ka telefonuar bashkëshorten dhe i tha se kishte shpëtuar për mrekulli. Personi në fjalë rrezikon i zhdukur tashmë.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët

Spread the love  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbështetur grevën q…