Home AKTUALITET “Një i ri largohet nga vendi çdo 38 minuta”- Endri Hasa publikon videon: Shqipëria po zbrazet

“Një i ri largohet nga vendi çdo 38 minuta”- Endri Hasa publikon videon: Shqipëria po zbrazet

1 min read
0
0
51
Spread the love

Ish-deputeti i PD-së, Endri Hasa, akuzoi kryeministrin Rama si të vetmin fajtor për largimin e të rinjëve nga vendi.

Me një shënim në rrjetet sociale, ndërsa citon të OKB-në, Hasa shkruan se një i ri largohet nga vendi çdo 38 minuta, ndërsa shton se Rama “vazhdon ta ketë kokën të zhytur në rërën e korrupsionit”.

Postimi i plotë:

Shqipëria po zbrazet, ndërsa fajtori për këtë, vazhdon ta ketë kokën të zhytur në rërën e korrupsionit dhe të mashtrimeve. Sipas Organizatës së Kombeve të Bashkuara, një i ri largohet nga vendi cdo 38 minuta.

Edi Rama është fajtori i vrasjes së shpresës së qindra mijëra të rinjve dhe i të ardhmes së këtij vendi.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët

Spread the love  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbështetur grevën q…