Home KRONIKA Aksident në Lezhë/ ‘Fiati’ del nga rruga, ndërron jetë shoferi 24-vjeçar

Aksident në Lezhë/ ‘Fiati’ del nga rruga, ndërron jetë shoferi 24-vjeçar

56 second read
0
0
41
Spread the love

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Torovicë-Balldre, ku një mjet tip “Fiat” ka dalë nga rruga që prej orëve të vona të mbrëmjes së djeshme.

Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën 24-vjeçari me iniciale R.P.

Nuk dihen ende shkaqet që kanë sjellë përmbysjen e makinës, ndërkohë në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor po vijon punën për të mësuar motivet e saj.

Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët

Spread the love  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbështetur grevën q…