Home AKTUALITET Aviacioni Civil del me njoftim zyrtar pas largimit nga BE e Britanisë

Aviacioni Civil del me njoftim zyrtar pas largimit nga BE e Britanisë

1 min read
0
0
42
Spread the love

Mbretëria e Bashkuar ka dalë mbrëmë në mesnatë zyrtarisht nga BE-ja.

Por çfarë do të ndodhë më të gjithë shqiptarët që kanë plane fluturime drejt Britanisë?

Autoriteti i Aviacionit Civil del me njoftim për gjithë të interesuarit, duke qetësuar se asgjë nuk do të ndryshojë në fushën e aviacionit civil për pasagjerët dhe kompanitë ajrore.

NJOFTIMI

Sqarohen të gjithë të interesuarit se asgjë nuk do të ndryshojë në fushën e aviacionit civil për pasagjerët dhe kompanitë ajrore.

Fluturim të mbarë dhe të sigurt të gjithë qytetarëve të dy shteteve që kanë planifikuar të udhëtojnë midis dy kryeqyteteve.

Save
Load More Related Articles
Load More By FX_MEDIA
Load More In AKTUALITET

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Basha: Mbështes punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët

Spread the love  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbështetur grevën q…