February 28, 2020
Home KRONIKA Panik në Durrës, mer flakë banesa në katin e nëntë të një pallati

Panik në Durrës, mer flakë banesa në katin e nëntë të një pallati

1 min read
0
0
676
Spread the love

ZjarrfikesjaNjë zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë mbrëmjen e kësaj të diele një banesë në Durrës. Banesa e përfshirë nga flakët ndodhet në katin e nëntë të një pallati. Ngjarja ka ndodhur pak minuta me pare ne lagjen nr.1 te qytetit bregdetar.

 

Ndërkohë burime për ‘BalkanWeb’ bëjnë me dije se katër autoambulanca dhe dy mjete te repartit zjarrfikës ndodhen në vendit te ngjarjes.
Nga djegia e baneses jane asfiksuar nga tymi dy persona që janë derguar ne spital me ambulancen e pare.Të asfiksuar janë nje femije dhe një 30-vjecar.Fëmija i asfiksuar është derguar drejt pediatrisë,ndërsa 30-vjecari drejt Urgjencës së Durrësit.
BW

 

Load More Related Articles
Load More By FX-MEDIA
Load More In KRONIKA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Titujt kryesorë të gazetave kryesore për sot, e enjte 30 janar 2020

Spread the love …

Newsletter

Get the best viral stories straight into your inbox!

Don’t worry we don’t spam